28.02.11

Další dva týdny

Toš tentokrát to bude souhrn za celé dva týdny, bo jsem dříve neměl čas něco sesmolit a publikovat. A dělo se toho celkem dost, aspoň co si vzpomínám...
Předminulý týden ve středu jsme byli na české zimní barbecue. Nebylo sice zrovna nejtepleji, ale bylo pěkně, nepršelo a bylo to fajn. Bylo tam hafo jídla, samozřejmě něco na grilu, ale taky bramborový salát, česneková pomazánka a další saláty. Taky tam jedna Češka měla takovou krátkou "prezentaci" o České republice. No, nakonec jsme tam skončili asi v 10 lidech, zbytek už nějak odešel, a kecali jsme tam s jedním takovým akčním typosem, který studuje už asi 10 let, ale ne proto, že by mu to nešlo, ale proto, že ho to baví a nechce se mu pracovat. Taky říkal, že rád zkouší různé drogy a povzbuzující látky. Skončili jsme asi někdy kolem 11 skoro jako poslední. Po nás tam zůstali už jenom ti, co tam bydleli.
Ve čtvrtek pak Jane byla na italské večeři. Byla sama, protože já jsem měl trénink z volejbalu. Říkala, že to bylo fajn. Jako předkrm měli omeletu se špenátem, tož to bylo moc dobré, jako první hlavní chod byly lazaně, tak ty byly výborné. Nevím proč byl ještě druhý hlavní chod, zamíchané brambory s gumovým masem, tož to mohli vynechat, ale jako dezert byla Panna cotta (něco jako smetanový pudink) a to byla výborná tečka.
Já jsem se během týdne konečně zapsal na Dutch kurz, takže od příštího týdne bych se měl začít učit dutch, samozřejmě společně s Jane. Toš uvidíme, jak nám půjde chrochtání :)
Kromě Dutch kursu jsem se taky zapsal na začátečnický kurz lukostřelby, takže od teď budu každou sobotu po obědě jezdit do Ede, asi 30 minut na kole, a budu se učit střílet. Snad to bude fajn.
V pátek jsme pak byli na takové rozlučkové party, protože jedna Češka teď někdy bude odjíždět, tak uspořádala párty. Toš bylo to fajn, bylo tam hafo Čechů, ale taky tam byli cizinci. A později, asi kolem 10 jsme pak začli hrát takovou fajnou "opíjecí" hru. Na plechovku se položil balíček karet a každý musel sfouknout aspoň jednu kartu. Když nesfoukl nic nebo sfoukl všechny, tak si musel dát půlku. A tak jsme vypili skoro celou litrovou flašku. Někteří popili trochu víc, někteří trochu míň, ale zhruba jsme měli všichni stejně. Někdy po půlnoci jsme pak vyrazili do asi jediného místního klubu. Tam jsme byli asi do dvou a pak jsme s Jane odešli, bo už jsme byli nějací utahaní. Ostatní tam ještě zůstali nevím jak dlouho.
Minulý týden se toho tak moc nedělo. Já jsem byl v pondělí hrát biliár s lidma z badmintonu. A bylo to fajn, jenom tam měli nějaké skákavé koule, vyskočila mi asi čtyřikrát nebo pětkrát. Ale ne ta bílá, s kterou se hraje, ale ta, do které praštila. Asi holc budu muset ještě trochu pocvičit.
V sobotu jsem pak byl na nočním turnaji v Amsterdamu hrát volejbal. Začínalo se hrát o půl sedmé a končilo se v jednu ráno. Z Wageningenu jsme jeli autem a byli jsme v Amsterdamu včas a šli ještě do restaurace na večeři. Ale tam jim to trvalo nějak dlouho, než udělali jídlo, tak jsme pak museli rychle pojíst a s plným žaludkem hrát první zápas. Toš a ten jsme prohráli. Pak jsme hráli dalších pět zápasů a vyhráli jsme jenom jeden z nich. Takže jsme nakonec skončili na krásném šestém místě ze sedmi. Po turnaji pak byla velká párty, která trvala až do pěti ráno. Pak jsme se uložili v tělocvičně na spaní a před devátou nás zase vzbudili na snídani. Po snídani jsme pak vyrazili domů a doma jsem zase ulehl do postele a pokračoval ve spánku.
Jane, aby se přiliš nenudila, byla v sobotu večer v kině s lidma od nás z laborky. Byli na Králově řeči a prý to bylo fajn. Po kině pak šli ještě na drink do nějaké hospody a domů se vrátila někdy kolem jedné .

Tady jsou nějaké fotky z facebooku, které tam jedna holčina nafotila.

Žádné komentáře:

Okomentovat