10.08.13

Dovolená

Konec června a začátek července byl hlavně pro mě celkem hektický. Hlavně protože jsme s mojí vedoucí dokončovali článek těsně před tím, než jsme plánovali jet na dovolenou. Taky jsem potřeboval dodělat experimenty, které jsem měl naplánované, případně nachystat rostlinky, aby rostly přes dovolenou. Nakonec jsem všechno nachystal, udělal i co nejvíc do článku, ale ten jsme stejně ještě nedodělali. 
Mezitím Jane absolvovala nějaké konference, jednu organizovala ta její skupina v Amsterdamu, asi pro 15000 lidí, a pak jela na konferenci přímo na její téma do Francie. Organizovat konferenci pro 15000 lidí je celkem náročné, začínalo jim to v neděli a končili ve čtvrtek, takže v pátek si všichni vzali dovolenou a odpočívali. Do Francie pak musela jet sama, protože to byla hodně specifická konference. Původně tam měla jet ještě jedna její kolegyně, ale nějak se špatně domluvila se šéfem nebo co, tak musela jet Jane sama. Sice se ze začátku trochu bála, ale nakonec to zvládla a získala hafo kontaktů lidí, kteří dělají podobné věci jako ona na možnou budoucí spolupráci. 
Druhý týden v červenci jsme pak oba letěli zpátky do ČR na dovolenou. Jane jela na čtyři týdny a postupně ponavštěvovala celou její rodinu a všechny kamarády a já jsem jel jenom na tři týdny, z čehož jsem byl dva na táboře. Ale dovolená byla super, bylo krásné počasí, tak nebylo na co si stěžovat.

A konečně jsem taky prošel nějaké fotky. Takže tady si můžete prohlídnout fotky, když u nás byli Kopečtí,  tady jsou fotky z Texelu, kde jsme byli s Radkou a Honzou, a tady jsou fotky z návštěvy Delftu. 

Žádné komentáře:

Okomentovat