28.02.13

Janein party týden zakončený na nočním turnaji

Přes týden si Jane užívala poslední týden, kdy bydlela v Amsterdamu. Aspoň prozatím. Do jejich malého bytečku, v kterém žila, se totiž přistěhovali další dva lidi a navíc s nima začal bydlet Velislavin přítel, takže tam bylo dost těsno a nepohodlno. Tak se Jane rozhodla, že se odstěhuje a zkusí si najít něco někde jinde a mezitím bude dojíždět z Wageningenu. 
V úterý jsme chtěli jít na pubquiz do centra, ale přišlo nějak moc lidí, takže když jsme tam dorazili, tak už byly všechny stoly obsazené. Tak jsme se přesunuli do vedlejší hospody a zůstali jsme jenom na pivo. Ve středu pak Jane slavila narozeniny kolegyně v Amsterdamu a ve čtvrtek byla na PhD obhajobě, po které pokračovali někde v hospodě na nějaké jídlo a drink. V pátek pak původně chtěla jít pařit do Amsterdamu až do rána s lidma z práce, ale nakonec tam všichni odpadli hodně brzo, takže nezůstala tak dlouho a dorazila kolem půl jedné domů. 
V sobotu odpoledne jsem pak měl zápas a po zápase jsem jel na noční turnaj do Amsterdamu. Začínalo se hrát už v 7, ale kvůli tomu zápasu jsme přijeli o něco později. To ale nevadilo a stejně jsme cosi pohráli. Nakonec jsme naši skupinu vyhráli a postoupili do finále. Akorát že mezi posledním zápasem a finále byly 2 hodiny volna, které jsme strávili v hospodě. Takže finále pak nijak velkolepě nevypadalo. Po zápasech pak začala párty a na tu přijela i Jane. Ale nějak jí to nesedlo, tak šla spát celkem brzo (ve čtyři ráno), a nechala mě tam samotného. Večer tam sice byla prča, ale když jsem se měl ráno probudit a probrat, bylo to skoro nemožné. Takže hned, jak jsme dojeli zpátky do Wageningenu, jsem si šel ještě na chvíli lehnout. Večer jsme pak v poklidu relaxovali a užívali si volna před dalším pracovním týdnem. 

Žádné komentáře:

Okomentovat